Dr. Babusa Bernadett: klinikai szakpszichológus. Szakterületei: evés- és testképzavarok, szorongásos zavarok, életvezetési problémák. Egyéni, család- és csoportterápiát folytat.

Dr. Balog Piroska: klinikai szakpszichológus, relaxációs és szimbólumterápiás módszerekben, hipnózisban, családterápiában képzett terapeuta. Szakterületei: szorongásos és stresszhez társuló zavarok, párkapcsolati problémák, pszichoszomatikus zavarok kiegészítő pszichoterápiája (egyéni, család-, vagy csoportterápia)

Dr. Berghammer Rita: klinikai szakpszichológus, pszichoterapeuta. Szakterületei: fájdalomszindrómák, krónikus fejfájások egyéni pszichoterápiája, relaxációs és imaginációs tréning preventív céllal egészségeseknek is, egyénileg és csoportosan.

Dr. Birkás Emma pszichológus

Dr. Czeglédi Edit: egészségfejlesztő szakpszichológus. Szakterületei: a hatékony és egészséges testsúlykontroll pszichés vezetése; Williams ÉletKészségek – stresszkezelő, problémamegoldó, kommunikációs, kapcsolati készséget és személyes hatékonyságot fejlesztő tréning.

Dr. Eörsi Dániel háziorvos szakvizsga, szakterülete: pszichoszomatikus zavarok pszichodinamikus szemléletű pszichoterápiája

Fodorné Mezei Ágnes klinikai szakpszichológus. Szakterülete: evészavarok egyéni és csoportterápiája.

Dr. Füzéki Bálint: pszichiáter, pszichoterapeuta szakorvos. Szakterületei: életvezetési problémák, krízishelyzetek pszichoterápiája, család-, pár- és csoportpszichoterápia.

Dr. Hajnal Ágnes: klinikai szakpszichológus, pszichoterapeuta, igazságügyi pszichológus. Szakterülete: elsősorban szorongásos kórképekben szenvedő betegek pszichoterápiája.

Dr. Harrach Andor: a pszichiátria, pszichoszomatika és pszichoterápia szakorvosa, pszichoanalitikus, csoportanalitikus (Német Szövetségi Orvosi Kamara által kiadott szakvizsgák).

Dr. Kollár János: klinikai és mentálhigiéniai szakpszichológus. Szakterülete szorongásos és stresszhez társuló zavarok kezelése, ill. tanulási zavarok kiegészítő pszichoterápiája

Dr. Kovács József: orvos, pszichoterapeuta. Szakterületei: szorongásos zavarok, pánikbetegség, hangulatzavarok, kapcsolati, életvezetési problémák pszichoterápiája.

Kőhalmi Andrea vezető asszisztens

Dr. Lajtai László: pszichiáter, pszichoterapeuta és gyermekpszichiáter szakorvos, kultúrantropológus. Szakterületei: szorongásos zavarok, depressziós zavarok, életvezetési- és alkalmazkodási zavarok, identitászavarok, beilleszkedési zavarok. Egyéni-, család- és csoportpszichoterápia, relaxációs és immaginatív terápia, gyógyszeres kezelés.

Dr. Lőrincz Jenő: szülész-nőgyógyász és pszichiáter szakorvos, klinikai pszichológus. Szakterületei: pszichoszomatikus és szorongásos zavarok, hangulatzavarral járó lelkiállapotok pszichoterápiája és gyógyszeres kezelése, lelki felkészítés gyermekvárásra és szülésre, családsegítés, személyiségfejlesztés (kommunikációs gyakorlatokkal, drámajátékkal).

Dr. Pilling János: pszichiáter szakorvos.  Szakterületei: párkapcsolati zavarok, szexuális zavarok, szorongásos és hangulatzavarok, gyászolók segítése; egyéni, pár-, család- és csoportterápiák.

Dr. Purebl György, a szakrendelő vezetője: pszichiáter és pszichoterapeuta szakorvos. Szakterületei: alvászavarok, szorongásos és stresszhez társuló zavarok gyógyszeres kezelése és pszichoterápiája, krónikus testi betegségek kiegészítő pszichoterápiája. Egészségfejlesztés: személyes hatékonyság tréning, stresszkezelő és egészségügyi kockázatkezelő tréningek.

Dr. Sal István: belgyógyász szakorvos, pszichoterapeuta. Szakterületei: pszichoszomatikus betegségek pszichoterápiája és krónikus, elsősorban diabeteses betegek pszichoterápiás támogatása.

Dr. Salavecz Gyöngyvér pszichológus

Sándor Imola klinikai szakpszichológus, tréner. Szakterületei: életvezetési, tanulási problémák, szorongásos zavarok pszichoterápiája egyéni, csoportos, pár- illetve családterápiás beavatkozások formájában. Tréningtevékenység: önismereti, kommunikációs és stresszkezelő tréningek.

Dr. Stauder Adrienne: pszichiáter szakorvos, pszichoterapeuta, tréner. Szakterületei: szorongásos és stresszhez társuló zavarok gyógyszeres kezelése és pszichoterápiája, pszichoszomatikus zavarok (elsősorban szív-érrendszeri problémák) kiegészítő pszichoterápiája, Williams ÉletKészségek – stresszkezelő, problémamegoldó, kommunikációs, kapcsolati készség és személyes hatékonyság fejlesztő – tréning.

Szalai Tamás Dömötör pszichológus

Dr. Szumska Irena: vezető pszichológus. Szakterületei:  szorongásos zavarok, evészavarok, önértékelési problémák, megváltozott élethelyzetből adódó nehézségek pszichoterápiája.  Egyéni, család- és csoportterápia.

Dr. Szűcs Anna: pszichiáter, neurológus szakorvos. Szakterületei: alvászavarok, elsősorban paraszomniák diagnosztikája és terápiája

Dr. Túry Ferenc: intézetvezető, pszichiáter szakorvos, pszichológus, pszichoterapeuta. Szakterületei: evészavarok, szorongásos zavarok, éjszakai ágybavizelés pszichoterápiája. Egyéni, család- és csoportterápiákat folytat.